Călin Georgescu a plantat copaci, alături de numeroși români care îi sunt alături: Va înflori nădejdea și prosperitatea acestui popor

Călin Georgescu a plantat copaci, alături de numeroși români
Scris de Realitatea din USR Publicat: 14 mar. 2026, 13:03
Fostul candidat la prezidențiale, Călin Georgescu, a plantat astăzi, alături de numeroși români care s-au mobilizat la apelul său, în localitatea Fierbinți. Politicianul blocat de sistem le-a transmis oamenilor un mesaj de încredere și putere de luptă.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























