Clotilde Armand: ”De data aceasta ne vom baza nu numai pe instituţii, dar ne vom baza şi pe votul cetăţenilor”

Clotilde Armand: ”De data aceasta ne vom baza nu numai pe instituţii, dar ne vom baza şi pe votul cetăţenilor”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 18 sept. 2020, 09:14
Clotilde Armand, candidata PNL-USR PLUS la Primăria Sectorului 1, "omoară" limba română, dar şi logica într-un interviu acordat TVR. La emisiunea România 9, aceasta a afirmat că în urmă cu patru ani ea a câştigat de fapt primăria, iar acum partidul ei se va baza şi pe votul cetăţenilor, nu doar pe instituţii.
Citește și
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























