Clotilde Armand lasa peste o sută de angajați ai primăriei Sectorului 1 fără spor de antenă

Clotilde Armand lasa peste o sută de angajați ai primăriei Sectorului 1 fără spor de antenă
Scris de Daniel Onescu Publicat: 20 mar. 2021, 08:56
Clotilde Armand anunță pe Facebook că taie sporul de antenă pentru 100 de angajați ai Administrației Domeniului Public Sector 1. Nivelul radiațiilor este de 1.379 de ori mai mic decât cel de referință.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























