Clotilde Armand, USR: Vremea dezmăţului şi populismului din cel mai bogat sector al Capitalei a trecut

Clotilde Armand, USR: Vremea dezmăţului şi populismului din cel mai bogat sector al Capitalei a trecut
Scris de Daniel Onescu Publicat: 26 nov. 2020, 09:13
Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, afirmă că ”vremea dezmăţului şi populismului bugetar din cel mai bogat sector al Capitalei a trecut”, iar banii vor fi alocaţi raţional, pentru proiecte care să ducă la dezvoltarea comunităţii.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























