Dan Barna: ”Reușim să învățăm de la o tragedie la alta. Din păcate, nu reușim să le și evităm...”

Dan Barna: ”Reușim să învățăm de la o tragedie la alta. Din păcate, nu reușim să le și evităm...”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 29 ian. 2021, 12:49
Vicepremierul Dan Barna declară că regretă tragedia de vineri dimineață de la Institutul Matei Balș din Capitală, soldată cu patru morți: „Orice neglijență, indiferent care vom constata că a fost cauza acestui accident, poate să aibă ca efecte pierderea de vieți omenești”.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























