Fostul ministru al Sănătății Ioana Mihăilă aderă la partidul lui Cioloș

Fostul ministru al Sănătății Ioana Mihăilă aderă la partidul lui Cioloș
Scris de Daniel Onescu Publicat: 27 iun. 2022, 12:18
Fostul ministru al Sănătății Ioana Mihăilă a anunțat, luni, că pleacă din USR și se alătură partidului REPER.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























