Incredibil! Ministrul Digitalizării a ațipit de mai multe ori în timpul unei conferințe

Incredibil! Ministrul Digitalizării a ațipit de mai multe ori în timpul unei conferințe
Scris de Realitatea din USR Publicat: 20 aug. 2021, 11:22
Ministrul Cercetării, Inovării și Digitalizării, Ciprian Teleman, a ațipit de mai multe ori la o conferință de presă care a avut loc joi, la Sibiu. Întrebat de un jurnalist, la finalul întâlnirii, dacă se simte bine, ministrul a precizat că e foarte obosit, a avut o zi vrea și s-a trezit foarte dimineață, la ora 5.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























