Ministrul Justiției, Stelian Ion: ”Desfiintarea SIIJ este un gest de normalitate”

Ministrul Justiției, Stelian Ion: ”Desfiintarea SIIJ este un gest de normalitate”
Scris de Realitatea din USR Publicat: 18 feb. 2021, 19:06
Ministrul Justiției, Stelian Ion, a declarat joi, la Guvern, după adoptarea proiectului de lege privind desfiintarea SIIJ, că desfiintarea SIIJ este un gest de normalitate.
Citește și
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























