Ministrul Justiției, Stelian Ion: ”Pentru mine, avizul negativ al CSM este o dezamăgire”

Ministrul Justiției, Stelian Ion: ”Pentru mine, avizul negativ al CSM este o dezamăgire”
Scris de Realitatea din USR Publicat: 12 feb. 2021, 11:54
Ministrul Justiției, Stelian Ion, susține că avizul negativ al CSM pentru desființarea Secției de Investigare a Infracțiunilor din Justiție este o dezamăgire.
Citește și
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























