Ministrul Sănătății crede că imunizarea anti-COVID în mediul rural trebuie să devină mai activă

Ministrul Sănătății crede că imunizarea anti-COVID în mediul rural trebuie să devină mai activă
Scris de Petcu Marcela Publicat: 22 mai 2021, 16:15
Ministrul Sănătăţii, Ioana Mihăilă, a venit astăzi la Vedea, ca să vaccineze anti Covid cetățeni din mediul rural.
Citește și
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























