O nouă bombă în ședința de Guvern de azi. Salarii crescute la secret pentru ROMGAZ - SURSE

Romgaz
Scris deRealitatea din USR
Publicat8 mai 2026, 15:22
Actualizat8 mai 2026, 16:05
Sursărealitatea.net
Guvernul interimar al României a aprobat, în ședința de vineri, un memorandum clasificat drept confidențial referitor la creșterea salariilor în cadrul Romgaz, potrivit surselor Realitatea PLUS.
Citește și
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























