Revoltător! Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește

Ilie Bolojan
Scris deRealitatea din USR
Publicat4 apr. 2026, 14:36
Sursărealitatea.net
Premierul Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește. Acesta stă în fosta casă a lui Traian Băsescu și spune că spațiul de 65 de metri pătrați e prea mic.
Citește și
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























