Șeful Gărzii de Mediu, Octavian Berceanu, a fost demis

Șeful Gărzii de Mediu, Octavian Berceanu, a fost demis
Scris de Daniel Onescu Publicat: 20 sept. 2021, 18:06
Octavian Berceanu a fost eliberat luni din funcția de comisar general al Gărzii de Mediu, potrivit unui ordin semnat de premierul Florin Cîțu. Decizia a fost publicată în Monitorul Oficial.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























