Șoc în PSD: Constantin Toma demisionează din funcțiile de conducere

Constantin Toma
Scris de Daniel Onescu Publicat: 2 iun. 2026, 11:32
Primarul municipiului Buzău, Constantin Toma, a anunțat marți, că a demisionat din cele două funcții de conducere pe care le deținea în Partidul Social Democrat.
Citește și
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























