Anca Alexandrescu: ”Primăria Sectorului 4 este în faliment, s-au cheltuit banii inutil” -VIDEO

Anca Alexandrescu: ”Primăria Sectorului 4 este în faliment, s-au cheltuit banii inutil” -VIDEO
Scris de Daniel Onescu Publicat: 3 dec. 2025, 14:11
Anca Alexandrescu a stat de vorbă cu locuitorii Sectorului 4 al Bucureștiului. Oamenii se plâng de taxa de parcare impusă inclusiv celor care stau la casă și țin mașina în curte. Candidata independentă susținută de AUR susține că astfel Primăria Sectorului 4 este în faliment.
Citește și
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
- 09:02Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























