Anca Alexandrescu: ”Primăria Sectorului 4 este în faliment, s-au cheltuit banii inutil” -VIDEO

Anca Alexandrescu: ”Primăria Sectorului 4 este în faliment, s-au cheltuit banii inutil” -VIDEO
Scris de Daniel Onescu Publicat: 3 dec. 2025, 14:11
Anca Alexandrescu a stat de vorbă cu locuitorii Sectorului 4 al Bucureștiului. Oamenii se plâng de taxa de parcare impusă inclusiv celor care stau la casă și țin mașina în curte. Candidata independentă susținută de AUR susține că astfel Primăria Sectorului 4 este în faliment.
Citește și
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























