BOLOJAN ANUNȚĂ DESCENTRALIZAREA JOCURILOR DE NORORC: ''COMUNITĂȚILE LOCALE VOR HOTARÎ - AU NEVOIE DE JOCURI DE NOROC SAU NU''

BOLOJAN ANUNȚĂ DESCENTRALIZAREA JOCURILOR DE NORORC: ''COMUNITĂȚILE LOCALE VOR HOTARÎ - AU NEVOIE DE JOCURI DE NOROC SAU NU''
Scris de Realitatea din USR Publicat: 11 iul. 2025, 18:05
Guvernul va propune descentralizarea emiterii autorizațiilor privind jocurile de noroc, a declarat, vineri, într-o conferință de presă, premierul Ilie Bolojan.
Citește și
- 11:00Cine este Siegfried Mureșan, propunerea PNL-USR-UDMR ca premier
- 10:53Noi percheziții ale DNA după interceptări în dosarul lui Ciucu. Ce au descoperit anchetatorii - SURSE
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 10:00Ana Maria Păcuraru: Kaja Kallas a numit 33 de noi ambasadori europeni. România are zero reprezentanți pe listă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























