Clotilde Armand a castigat procesul cu PSD-istul care a jignit-o public

Clotilde Armand a castigat procesul cu PSD-istul care a jignit-o public
Scris de Daniel Onescu Publicat: 2 mai 2022, 08:57
Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, anunţă că instanţa a decis că Ioan Micu, consilierul judeţean PSD din Vrancea pe care l-a dat în judecată după ce afirmase anul trecut despre ea că "în Franţa era răpită şi violată zile în şir", trebuie să îi plătească 30.000 de lei daune morale, conform deciziei din prima instanţă. "La un an de la acest derapaj respectivul încă este membru PSD", susţine ea.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























