Clotilde Armand anunță o înțelegere cu PNL: ”La Sectorul 1 se renegociază un protocol între PNL şi USR”

Clotilde Armand anunță o înțelegere cu PNL: ”La Sectorul 1 se renegociază un protocol între PNL şi USR”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 15 dec. 2021, 09:20
Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand a declarat, marţi, la emisiunea Talk News de la Profit TV, că a fost primul lider politic care am făcut apel către PNL să nu lăsăm Bucureştiul în mâna PSD-ului şi a anunţat că se renegociază un protocol de colaborare cu liberalii, anunță news.ro.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























