Clotilde Armand: ”Dragi colegi liberali, vă rog lăsaţi jocurile politicianiste la o parte şi haideţi să guvernăm împreună România”

Clotilde Armand: ”Dragi colegi liberali, vă rog lăsaţi jocurile politicianiste la o parte şi haideţi să guvernăm împreună România”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 20 apr. 2021, 07:47
Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, a afirmat că în ultima vreme, tot mai mulţi liberali s-au dezlănţuit împotriva ei şi a colegilor din USR-PLUS. Ea i-a îndemnat pe cei din PNL să lase jocurile politicianiste la o parte şi să guverneze împreună România, pentru că nu este timp de pierdut cu aceste „lupte sterile”.
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 23:21Gheorghe Piperea: „Guvernul Veștea pică. Era un deznodământ previzibil”. Europarlamentarul vorbește despre o posibilă criză politică majoră
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























