Clotilde Armand: „După doi ani de frământări useliste iată că de astăzi nu se mai ascund: PNL și PSD Sector 1 au apărut de braț împreună”

Clotilde Armand: „După doi ani de frământări useliste iată că de astăzi nu se mai ascund: PNL și PSD Sector 1 au apărut de braț împreună”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 25 nov. 2022, 15:19
Liderii uselismului de la Sector 1 străpunși de disperarea că nu mai pot fura nimic de la acestă primărie, transmite primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, ca răspuns la conferința de presă organizată de Sebastian Burduja.
Citește și
- 21:18Anca Alexandrescu: „Nici mâine nu vom avea guvern. România este în haos, neguvernată și neguvernabilă”
- 19:41Gheorghe Piperea aruncă în aer negocierile pentru noul guvern: „Va fi o nouă încercare ratată”
- 19:07România, în haos din cauza crizei politice. Oamenii și-au pierdut încrederea, iar pensionarii se tem de viitor
- 16:59După Grindeanu, și Radu Oprea o pune la zid pe Oana Gheorghiu: „Vorbește mai mult din propria imaginație decât pe baza faptelor”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























