Clotilde Armand: ”Eu și Vlad Voiculescu suntem inamicii PSD”

Clotilde Armand: ”Eu și Vlad Voiculescu suntem inamicii PSD”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 8 feb. 2021, 08:40
Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, anunță că ea și ministrul Sănătății au devenit principalii inamici ai PSD și promite că va face dezvăluiri neașteptate privind măsurile luate de când PNL, USR și UDMR au ajuns la putere.
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























