Cseke Attila a semnat ordinul care elimină ştampila în Ministerul Dezvoltării

Cseke Attila a semnat ordinul care elimină ştampila în Ministerul Dezvoltării
Scris de Realitatea din USR Publicat: 25 ian. 2021, 17:15
Cseke Attila a decis, prin ordin de ministru, că în Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (MDLPA) nu vor mai fi folosite sigiliul sau ștampila, certificarea autenticității și forța juridică a actelor fiind date de semnătura ministrului ori a persoanei competente.
Citește și
- 08:20Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























