Cseke Attila a semnat ordinul care elimină ştampila în Ministerul Dezvoltării

Cseke Attila a semnat ordinul care elimină ştampila în Ministerul Dezvoltării
Scris de Realitatea din USR Publicat: 25 ian. 2021, 17:15
Cseke Attila a decis, prin ordin de ministru, că în Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (MDLPA) nu vor mai fi folosite sigiliul sau ștampila, certificarea autenticității și forța juridică a actelor fiind date de semnătura ministrului ori a persoanei competente.
Citește și
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 08:20Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























