DE SFÂNTUL ILIE, ROMÂNII SE MOBILIZEAZĂ MASIV LA CEL MAI MARE PROTEST ÎMPOTRIVA GUVERNULUI BOLOJAN
19 iul. 2025, 13:53

DE SFÂNTUL ILIE, ROMÂNII SE MOBILIZEAZĂ MASIV LA CEL MAI MARE PROTEST ÎMPOTRIVA GUVERNULUI BOLOJAN
Mobilizare masivă la cel mai mare protest din guvernul Bolojan! Românii de pretutindeni se pregătesc să iasă în stradă în număr cât mai mare, mâine, de Sf. Ilie, în Piața Victoriei
Mobilizare masivă la cel mai mare protest din guvernul Bolojan! Românii de pretutindeni se pregătesc să iasă în stradă în număr cât mai mare, mâine, de Sf. Ilie, în Piața Victoriei.
Agricultorii umiliți de sistem și aproape obligați să plătească taxă pe apă vor să-și facă dreptate. Oamenii cer în continuare ca actualul Guvern să demisioneze.
Citește și:
- 11:56 - Senator Ninel PEIA: Scutul capitalului românesc în fața colonialismului corporatist!
- 11:54 - Reuniune de urgență la NATO, la solicitarea României. Discuții cruciale despre securitatea din Marea Neagră și incidentele cu drone
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 11:33 - Nicușor Dan, pe urmele lui Băsescu pentru putere. Miza numirii lui Tomac, care este planul făcut la Cotroceni -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News














