DOMINIC FRITZ A DEPUS JURĂMÂNTUL PENTRU CEL DE-AL DOILEA MANDAT DE PRIMAR AL TIMIȘOAREI: „AUTONOMIA STRATEGICĂ ÎNSEAMNĂ SĂ FIM CONȘTIENTI DE PROPRIILE NOASTRE FORȚE”

DOMINIC FRITZ A DEPUS JURĂMÂNTUL PENTRU CEL DE-AL DOILEA MANDAT DE PRIMAR AL TIMIȘOAREI: „AUTONOMIA STRATEGICĂ ÎNSEAMNĂ SĂ FIM CONȘTIENTI DE PROPRIILE NOASTRE FORȚE”
Scris de Realitatea din USR Publicat: 12 nov. 2024, 19:31
Primarul municipiului Timișoara, Dominic Fritz, a depus, marți seară, jurământul pentru cel de-al doilea mandat de edil, alături de noii consilieri locali.
Citește și
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
- 07:50George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din Parlament
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























