ILIE BOLOJAN: ”NU SE PUNE PROBLEMA SĂ PLEC. PREFER SĂ MĂ FAC CĂ NU VĂD ȘI NU AUD”

ILIE BOLOJAN: ”NU SE PUNE PROBLEMA SĂ PLEC. PREFER SĂ MĂ FAC CĂ NU VĂD ȘI NU AUD”
Scris de Realitatea din USR Publicat: 31 oct. 2025, 10:25
Ilie Bolojan, premierul României, a declarat că ”nu se pune problema” să plece din funcția de premier și că preferă să se ”prefacă că nu aude și nu vede” criticile politice.
Citește și
- 13:41PSD lansează un atac dur la adresa PNL, USR și UDMR: „Schimbă regulile doar ca să rămână la putere”
- 13:10Termen decisiv în dosarul lui Călin Georgescu. Contestația ajunge luni în fața judecătorilor
- 13:07Siegfried Mureșan, premierul propus de PNL-USR-UDMR: „Putem lucra cu succes pe urgențele țării”
- 13:03Nicușor Dan a convocat CSAT pentru luni. Deciziile importante aflate pe ordinea de zi
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























