Ludovic Orban despre noul acord al Coaliției: ”Cei care au pariat pe faptul că nu ne vom înțelege și-au făcut iluzii”

Ludovic Orban despre noul acord al Coaliției: ”Cei care au pariat pe faptul că nu ne vom înțelege și-au făcut iluzii”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 20 apr. 2021, 22:13
Ludovic Orban, președintele PNL, a declarat, după ce partidele care formează coaliția guvernamentală au semnat un nou document în urma crizei declanșate de demiterea lui Vlad Voiculescu de la Sănătate, că acordul va spor încrederea între membrii coaliției.
Citește și
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 23:22Alexandru Rogobete: ”Domnule Bolojan, opriți-vă! România nu este sat fără câini. Oamenii acestei țări merită mai mult decât spectacol politic”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























