Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă

Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă
Scris de Realitatea din USR Publicat: 19 feb. 2026, 14:05
Minerii au venit în București pentru a scanda în fața Guvernului condus de premierul Ilie Bolojan
Citește și
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























