MUTARE DECISIVĂ: GEORGE SIMION ȘI CĂLIN GEORGESCU VIN ÎMPREUNĂ LA REALITATEA PLUS. VINERI, EDIȚIE DE COLECȚIE CULISELE STATULUI PARALEL - ORA 20:00

MUTARE DECISIVĂ: GEORGE SIMION ȘI CĂLIN GEORGESCU VIN ÎMPREUNĂ LA REALITATEA PLUS. VINERI, EDIȚIE DE COLECȚIE CULISELE STATULUI PARALEL - ORA 20:00
George Simion și Călin Georgescu vor face dezvăluiri fără precedent în studioul Realitatea PLUS
Mai sunt doar 24 de ore până când George Simion și Călin Georgescu vor face dezvăluiri fără precedent în studioul Realitatea PLUS. Anunțul momentului a fost făcut de candidatul care a câștigat detașat primul tur al prezidențialelor. Mâine, în ultima zi de campanie, George Simion și Călin Georgescu vor fi în direct la REALITATEA PLUS, față în față cu Anca Alexandrescu.
”Nu mă interesează să discut cu nimeni decât în prezența omului votat de români. De aceea, mâine, după ce voi merge să îmi exercit votul și voi saluta românii din Paris și voi discuta cu figuri politice relevante din capitala Franței, o să mă duc în țară și o să apar în fața românilor, împreună cu domnul Călin Georgescu.
Mâine seară voi fi în direct la Realitatea TV, așa cum îmi cereți dumneavoastră, cu domnul Călin Georgescu”, a anunțat George Simion, în cadrul întâlnirii cu românii din Belgia.
Citește și:
- 08:24 - Afacerile familiei Tomac. Cum a accesat bani europeni pentru contracte bănoase
- 07:49 - Oana Țoiu, discurs în plenul Consiliului de Securitate al ONU: „Ignorarea suferinței umane de către Rusia nu contravine doar Cartei ONU, ci ignoră efortul celor care au dorit să ne apropie de pace”
- 07:46 - Marius Tucă: România trebuia să primească sisteme anti-drone încă de anul trecut
- 07:39 - Ilie Bolojan, surprins la restaurant în compania Adrianei Săftoiu înainte de desemnarea noului premier
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News














