NICUȘOR DAN, ÎNTÂLNIRE BILATERALĂ CU PREMIERUL BRITANIC KEIR STARMER, LA SUMMITUL NATO DE LA HAGA

NICUȘOR DAN, ÎNTÂLNIRE BILATERALĂ CU PREMIERUL BRITANIC KEIR STARMER, LA SUMMITUL NATO DE LA HAGA
Scris de Realitatea din USR Publicat: 25 iun. 2025, 15:38
Președintele României, Nicușor Dan, a avut o întâlnire bilaterală cu prim-ministrul britanic Keir Starmer miercuri dimineață, în marja summitului NATO de la Haga, la care participă și liderul american Donald Trump.
Citește și
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























