Nicușor Dan ironizează atacurile din campanie: ”Le-a luat ceva curaj să intre în clădirea aia. Acolo mulți pesediști intră, puțini ies”

Nicușor Dan ironizează atacurile din campanie: ”Le-a luat ceva curaj să intre în clădirea aia. Acolo mulți pesediști intră, puțini ies”
Scris de Realitatea din USR Publicat: 16 sept. 2020, 09:04
Deputatul Nicuşor Dan, candidatul PNL-USRPLUS la Primăria Capitalei, reacţionează la denunţul împotriva sa depus la DNA de mai mulţi parlamentari PSD. Acesta apelează la un "clişeu" al politicii autohtone pentru a-l ataca pe unul dintre semnatarii denunţului şi ironizează întregul demers.
Citește și
- 00:04Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 20:59Dumitru Coarnă, după consultările de la Palatul Cotroceni: „Nicușor Dan ne-a dat de înțeles că vom avea guvern PSD”
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























