NICUȘOR DAN: „SĂ NE RAPORTĂM CU PRUDENȚĂ LA REZULTATELE EXIT-POLL, NU INCLUD DIASPORA”

NICUȘOR DAN: „SĂ NE RAPORTĂM CU PRUDENȚĂ LA REZULTATELE EXIT-POLL, NU INCLUD DIASPORA”
Zarvă mare la sediul de campanie al lui Nicușor Dan, acolo unde susținătorii săi sunt ferm convinși că acesta va intra fără probleme în turul 2 al alegerilor pentru președintele României
Zarvă mare la sediul de campanie al lui Nicușor Dan, acolo unde susținătorii săi sunt ferm convinși că acesta va intra fără probleme în turul 2 al alegerilor pentru președintele României.
„Noi, politicienii, mai avem un drum lung până la ajunge la aspirațiile comunităților pe care vrem să le reprezentăm
Mulțumesc oamenilor care au donat și voluntarilor din campanie
Să ne raportăm cu prudență la rezultatele exitpoll, nu includ diaspora.
Îi rog pe reprezentanții partidelor din secții să asigure o numărătoare corectă. Este un nou început față de care avem responsabilitatea să îl facem în mod corect”, a declarat Nicușor Dan.
Sursa: Newsinn
Citește și:
- 15:05 - Mihai Fifor: NATO condamnă incursiunile dronelor rusești în spațiul aerian al României
- 14:35 - Ninel Peia: Lupii în haine de paznici și țara adormită de frică sau cum a devenit frica anestezicul social al României?!
- 12:19 - Tensiuni diplomatice: Consulatul Rusiei de la Constanța se închide astăzi. Consulul ar fi părăsit deja clădirea
- 09:04 - Elaine Mullally, antreprenor din Irlanda, apel ferm: România are nevoie de lideri valoroși
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News













