Premierul Cîțu: ”Eu îi înțeleg pe români că, după un an de zile, au obosit. Toți am obosit”

Premierul Cîțu: ”Eu îi înțeleg pe români că, după un an de zile, au obosit. Toți am obosit”
Scris de Realitatea din USR Publicat: 29 mar. 2021, 12:13
Premierul Florin Cîțu a declarat luni, cu privire la protestele care au avut loc duminică în România împotriva restricțiilor, că îi înțelege pe oameni că au obosit, însă legea trebuie respectată.
Citește și
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
- 09:02Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























