Președintele Iohannis s-a vaccinat astăzi cu a doua doză

Președintele Iohannis s-a vaccinat astăzi cu a doua doză

Președintele Iohannis s-a vaccinat astăzi cu a doua doză

Realitatea din USR
Scris de Realitatea din USR Publicat: 5 feb. 2021, 14:09

Preşedintele Klaus Iohannis s-a vaccinat cu a doua doză de ser anti-COVID-19.

Preşedintele Klaus Iohannis s-a vaccinat cu a doua doză de ser anti-COVID-19.

„Preşedintele României s-a vaccinat, se simte foarte bine”, a precizat Administraţia Prezidenţială, vineri, la solicitarea Agerprs.

Şeful statului s-a vaccinat public anti-COVID-19, pe 15 ianuarie, cu prima doză, la centrul de imunizare din cadrul Spitalului Universitar de Urgenţă Militar Central „Dr. Carol Davila”.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

Mai multe știri din Politica Interna - nationala