Președintele Iohannis, ședință cu vicepremierul Barna și ministrul Drulă

Președintele Iohannis, ședință cu vicepremierul Barna și ministrul Drulă
Scris de Realitatea din USR Publicat: 28 ian. 2021, 15:37
Preşedintele Klaus Iohannis a convocat, joi, două şedinţe la Palatul Cotroceni, fiind convocaţi ministrul Culturii, ministrul Transporturilor şi vicepremierul Dan Barna.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























