Președintele USR-PLUS Brăila a fost eliberat din funcția de președinte al Autorității pentru Administrarea Activelor Statului

Președintele USR-PLUS Brăila a fost eliberat din funcția de președinte al Autorității pentru Administrarea Activelor Statului
Scris de Realitatea din USR Publicat: 15 sept. 2021, 22:36
Demiterea se încadrează în seria scoaterii USR-iștilor din funcțiile pe care le-au primit odată cu intrarea la Guvernare
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























