Robert Negoiță a câștigat în primă instanță procesul cu ANAF

Robert Negoiță
Scris deRealitatea din USR
Publicat18 mai 2026, 21:45
Actualizat18 mai 2026, 21:51
Victorie în primă instanță pentru Robert Negoiță în procesul cu ANAF în legătură cu obligațiile fiscale stabilite în urma unui control. Curtea de Apel București a admis cererea primarului Sectorul 3 și a anulat parțial deciziile emise de ANAF.
Citește și
- 23:39Schimbare de plan pentru salariile bugetarilor. De ce refuză Eugen Tomac să trimită legea în Parlament
- 18:00Eugen Tomac și-a publicat programul de guvernare. Care este prioritatea ZERO a cabinetului său
- 14:28Țara e în pericol: noul avertisment al președintelui
- 14:21Petrișor Peiu: „Românii suportă costul greșelilor!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News



























