Ședință de ultimă oră la Cotroceni cu miniștrii cabinetului Orban privind măsurile de gestionare a epidemiei COVID-19

Ședință de ultimă oră la Cotroceni cu miniștrii cabinetului Orban privind măsurile de gestionare a epidemiei COVID-19
Scris de Realitatea din USR Publicat: 4 mai 2020, 09:42
La finalul şedinţei, şeful statului va susţine o declaraţie de presă
Citește și
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























