Senatorul USR PLUS Marius Bodea: Miniştrii USR PLUS sunt puternic vânaţi, pentru că reprezintă cel mai mare coşmar al sistemului învechit în rele

Senatorul USR PLUS Marius Bodea: Miniştrii USR PLUS sunt puternic vânaţi, pentru că reprezintă cel mai mare coşmar al sistemului învechit în rele
Scris de Daniel Onescu Publicat: 19 mar. 2021, 08:43
Senatorul USR PLUS Marius Bodea susţine că miniştrii formaţunii sunt ”puternic” vânaţi, pentru că reprezintă ”cel mai mare coşmar al sistemului învechit în rele”, în timp ce sinecuriştii şi privilegiaţii încearcă să-şi menţină intacte privilegiile, anunță news.ro.
Citește și
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























