Simona Halep s-a vindecat. Mesaj de mulțumire pentru medici

Simona Halep s-a vindecat. Mesaj de mulțumire pentru medici
Scris de Realitatea din USR Publicat: 10 nov. 2020, 09:57
Simona Halep a ținut să transmită, prin intermediul rețelelor de socializare, un mesaj de mulțumire pentru medicii care au ajutat-o în ultima săptămână și jumătate, când s-a confruntat cu COVID-19.
Citește și
- 19:53S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 17:46Cine este premierul propus de Ilie Bolojan și ce legături secrete are cu Berlinul
- 17:35Întâlnirea „guvernului paralel” înainte de negocierile de la Cotroceni: Siegfried și prietenii
- 16:47Ediție specială în această seară, de la ora 20:55, la „Culisele Statului Paralel”, cu Anca Alexandrescu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























