Timișorenii se plâng de străzi înzăpezite, Fritz se bucură de zăpadă: „Ninge ca-n povești” VIDEO

Timișorenii se plâng de străzi înzăpezite, Fritz se bucură de zăpadă: „Ninge ca-n povești” VIDEO

Timișorenii se plâng de străzi înzăpezite, Fritz se bucură de zăpadă: „Ninge ca-n povești” VIDEO

Scris de Daniel Onescu Publicat: 8 ian. 2026, 16:02

Liderul reziștilor se bucură de zăpadă. Cel pțin așa reiese din imagini

Liderul reziștilor se bucură de zăpadă. Cel pțin așa reiese din imaginile postate în mediul online.

Dominic Fritz s-a filmat pe străzile din Timișoara în timp ce spune că "ninge ca-n povești", în condițiile în care șoferii din oraș se plâng că nu pot circula pe drumuri din cauza că nu sunt deszăpezite.

Sursa: Realitatea Din USR

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

Mai multe știri din Politica Interna - nationala