Un șarpe a „vizitat” o secție de votare din Oltenia. Panicați, oamenii au chemat jandarmii

Un șarpe a „vizitat” o secție de votare din Oltenia. Panicați, oamenii au chemat jandarmii
Scris de Realitatea din USR Publicat: 9 iun. 2024, 16:54
Un alegător mai puțin obișnuit a vizitat o secție de votare din Oltenia: Un șarpe de dimensiuni considerabile pentru speciile de reptile prezente în România a decis să se adăpostească în clădirea unde erau amenajate urnele de vot, stârnind panica celor prezenți.
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























