Dan Barna, după ce a discutat două ore cu Patriarhul Daniel despre vaccinare: Sunt optimist!

Dan Barna, după ce a discutat două ore cu Patriarhul Daniel despre vaccinare: Sunt optimist!
Scris de Realitatea din USR Publicat: 2 aug. 2021, 15:12
Vicepremierul Dan Barna a transmis, luni, după o nouă întâlnire cu Patriarhul României, că își dorește ca fețele bisericești să se implice mai mult în campania de vaccinare.
Citește și
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News
























