Dan Barna: ”Sunt foarte optimist că următorul președinte al României va fi de la USR-PLUS”
16 ian. 2021, 14:32
Actualizat: 16 ian. 2021, 14:32

Scris de Daniel Onescu
Klaus Iohannis este la ultimul mandat de președinte al României, iar urmașul său la Palatul Cotroceni va fi din USR-PLUS!
Klaus Iohannis este la ultimul mandat de președinte al României, iar urmașul său la Palatul Cotroceni va fi din USR-PLUS!
Asta crede Dan Barna, co-președinte al USR-PLUS, care a candidat la prezidențiale în 2019, dar a ratat finala prezidențială.
”Sunt foarte optimist că următorul președinte al României va fi din USR-PLUS! (Dacă Dan Barna sau Dacian Cioloș) Asta vor decide colegii noștri din USR-PLUS.”, a spus Dan Barna la Antena 3.
Sursa: Realitatea Din USR
Citește și:
- 14:04 - Guvernul Bolojan, la proba bugetului. Săptămână de foc pentru Coaliție
- 12:32 - Ciobanii din Sibiu se revoltă față de acordul Mercosur
- 10:46 - Piedone aruncă bomba despre controlul judiciar în dosarul de braconaj: „Un subofițer a făcut pseudo-procese verbale”
- 10:57 - România, 85% din cazurile de rujeolă din Europa. Ministrul Sănătății: „Dezinformarea este la cote alarmante”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News











