Ana Ciceală anunță că Robert Negoiță și-a pierdut mandatul: Bravo colegilor USR Sector 3!

Ana Ciceală anunță că Robert Negoiță și-a pierdut mandatul: Bravo colegilor USR Sector 3!
Scris de Daniel Onescu Publicat: 31 aug. 2020, 15:02
Robert Negoiță și-a pierdut mandatul de primar, anunță liderul consilierilor municipali USR, Ana Ciceală.
Citește și
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























