Clotilde Armand anunta un record pentru Bucuresti

Clotilde Armand anunta un record pentru Bucuresti
Scris de Daniel Onescu Publicat: 11 aug. 2021, 11:45
Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, susține că a fost stabilit un adevărat record în privința ritmului de dezafectare a cablurilor supraterane din Sectorul 1.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























