Clotilde Armand își susține colegii din USR: ”Voi continua lupta mea pentru eliminarea pensiilor speciale ale aleșilor locali”

Clotilde Armand își susține colegii din USR: ”Voi continua lupta mea pentru eliminarea pensiilor speciale ale aleșilor locali”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 25 nov. 2020, 09:46
Primarul Sectorului 1 al Capitalei, Clotilde Armand, transmite, marți, că va continua să lupte pentru eliminarea pensiilor speciale ale primarilor, viceprimarilor, preşedinţilor şi vicepreşedinţilor de Consilii judeţene introduse în noul Cod Administrativ prin OUG 57/2019 de Guvernul Dăncilă.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























