Co-preşedintele USR PLUS Iaşi, deputatul Monica Berescu: ”Mihai Chirica are doi viceprimari de faţadă. Vor fi folosiţi pentru ca primarul să îşi plătească poliţele”

Co-preşedintele USR PLUS Iaşi, deputatul Monica Berescu: ”Mihai Chirica are doi viceprimari de faţadă. Vor fi folosiţi pentru ca primarul să îşi plătească poliţele”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 7 iun. 2021, 15:45
Co-preşedintele USR PLUS Iaşi, deputatul Monica Berescu, susţine că Mihai Chirica şi-a numit luni doi viceprimari de faţadă şi că PNL a răsplătit trădarea, prin susţinerea în una din cele două funcţii a lui Cezar Baciu, exclus din USR PLUS.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























