Cosette Chichirău: "Două mandate în Parlament consider că sunt suficiente. Nu voi mai candida”

Cosette Chichirău: "Două mandate în Parlament consider că sunt suficiente. Nu voi mai candida”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 4 iul. 2022, 08:47
Deputatul USR de Iaşi Cosette Chichirău susţine că nu va candida la alegerile parlamentare din 2024, considerând că două mandate în Parlament sunt suficiente, şi că îşi va canaliza întreaga energie pe câştigarea Primăriei Iaşi.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























