Cosette Chichirău nu mai candidează la conducerea USR PLUS Iași: ”Am să mă concentrez pe partea de lobby, la Bucureşti"

Cosette Chichirău nu mai candidează la conducerea USR PLUS Iași: ”Am să mă concentrez pe partea de lobby, la Bucureşti"
Scris de Daniel Onescu Publicat: 3 iun. 2021, 15:27
Preşedintele organizației județene USR-PLUS Iași, deputata Cosette Chichirău, nu mai candidează pentru un nou mandat în fruntea filialei, a declarat aceasta pentru Ziarul de Iași. Chichirău a precizat că vrea să se concentreze pe partea de lobby pentru proiectele Iaşului la Bucureşti.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























