Fănel Bădici a fost reales în funcţia de preşedinte al filialei Olt a USR PLUS

Fănel Bădici a fost reales în funcţia de preşedinte al filialei Olt a USR PLUS
Scris de Daniel Onescu Publicat: 6 iul. 2021, 14:04
Subprefectul Fănel Bădici a fost reales în funcţia de preşedinte al filialei Olt a USR PLUS, conferinţa judeţeană pentru alegerea preşedintelui şi echipei de conducere a organizaţiei judeţene desfăşurându-se la finalul săptămânii, au informat reprezentanţii formaţiunii politice într-un comunicat transmis luni AGERPRES.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























